noclegi
Polska > Pomorze, Wybrzeże > Przecław Noclegi > Hotel i Restauracja Dworski

Hotel i Restauracja Dworski


Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego trzygwiazdkowego Hotelu i Restauracji Dworski w Przecławiu k. Szczecina, na trasie nr 13, relacji Szczecin-Kołbaskowo-Berlin.

Hotel oferuje swoim gościom 12 pokoi:

  • Sześć pokoi 2-osobowych z łóżkiem małżeńskim

  • Trzy pokoje 2-osobowe + dostawka

  • Trzy pokoje 1-osobowe

Cennik hotelowy:

pokój 1 – osobowy – 165zł/doba

pokój 2 – osobowy – 250zł /doba

pokój 2 – osobowy + dostawka – 340zł/doba.

Hotel akceptuje zwierzęta. Obowiązuje dodatkowa opłata.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, radio, TV-sat, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu znajduje się sala restauracyjno – balowa, sala klubowa z barem, sala konferencyjna oraz parking dozorowany i monitorowany przez całą dobę.

Hotelowa restauracja znana jest ze staropolskiej kuchni i doskonale zaopatrzonego baru. Oferowany jest szeroki wachlarz przystawek, zup i dań głównych, a także wyśmienite wina z całego świata oraz rozmaite alkohole.

Hotel i Restauracja Dworski specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak:
* wesela
* bankiety
* chrzciny
* komunie
* spotkania biznesowe
* spotkania integracyjne
* imprezy firmowe
* imprezy tematyczne, cykliczne jak "Uczta Magnacka", Święto Piwa i Ziemniaka itp.
* garden-party
* Andrzejki
* bale Sylwestrowe





Adres:
Pod Zodiakiem 2
72-005 Przecław

Telefon: 091 311-68-20

E-mail: recepcja@hoteldworski.pl



POLSKA >> REGIONY

Bieszczady
Góry Świętokrzyskie
Karpaty
Lubelszczyzna
Małopolska
Mazowsze
Pieniny
Podkarpacie
Podlasie
Pomorze, Wybrzeże
Śląsk
Sudety
Tatry
Warmia i Mazury
Wielkopolska, Ziemia Lubuska

               
Hotel i Restauracja Dworski
Dodaj swoją ofertę   Mapa strony
© www.kwatera.eu, 2012 - Bieszczady noclegi agroturystyka kwatery prywatne tanie kwatery w Polsce i Europie.
Projekt i wykonanie www.wedrowiec.net. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: kontakt@wedrowiec.net
A może chcesz się wybrać gdzie indziej? Bath, Liverpool, Málaga, Eisenstadt, Milton Keynes, Ume, Nyborg, czekają...